Otevírací doba  

Po         09:00 -  21:00
Út          09
:00 -  21:00
St          09:00 -  21:00
Čt          09:00 -  21:00
Pá         09:00 -  21:00
So         10:00 - 17:00
Ne         10:00 -  17:00

 

Rezervace a dotazy:

mob.: +420 722 53 53 53

mail:  info@sportcentrumfactory.cz

staňte se fanouškem

 sledujte náš instagram
 

Kruhový trénink

Kruhový trénink je komplexní. Snoubí v sobě všechny možné dovednosti, které sportovec může potřebovat - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu.

Ale především vám kruháč díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencí, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji.

Stejný kruhový trénink tak vedle sebe dokáží odjet profesionální sportovec i úplný začátečník - kruháče jsou náročné na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů), jehož kapacitu má každý jedinec odlišnou.  Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu.

Při kruhovém tréninku jde především o vyvážený rozvoj základních fyzických dovedností jako je: vytrvalost, síla, pružnost, výbušnost, rychlost, koordinace, hbitost, rovnováha a přesnost. 


Cvičební hodina ve sportcentru FACTORY vypadá zpravidla takto: 

  • Cílem první fáze cvičení je základní protažení, zahřátí a prokrvení organismu tak, aby bylo připravené na vlastní cvičení. 

  • V druhé fázi probíhá nácvik techniky. U začátečníků jde například o dřep, mrtvý tah, klik, přítah a další základní techniky. Je třeba odstranit pohybové zlozvyky, aby nedocházelo ke zranění. 

 

  • Následuje vlastní intenzivní cvičení (WOD - Workout of the Day). Toto cvičení je sestaveno vždy s určitým cílem a je buďto sledován počet opakování nebo čas.

​Přidejte se a zkuste kruháč ve sportcentru FACTORY. Těšíme se na vás.

Zpět

Sportcentrum Factory