Otevírací doba  

Po         09:00 -  21:00
Út          09
:00 -  21:00
St          09:00 -  21:00
Čt          09:00 -  21:00
Pá         09:00 -  21:00
So         10:00 - 17:00
Ne         10:00 -  17:00

 

Rezervace a dotazy:

mob.: +420 722 53 53 53

mail:  info@sportcentrumfactory.cz

staňte se fanouškem

 sledujte náš instagram
 

Fitness

Zdraví životní styl, to je FITNESS

 

Nejen sportovní aktivita i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při působení na upevňování zdraví a rozvoj síly.

 Fitness je ve sportcentru FACTORY vybaveno: 

  • posilovacími stroji značky Classic GYM, Techno GYM, Grunsport a HI-POWER

Základní cvičení pro nohy - izolované cvičení dřepů ve stoji, profesionální Hacken dřep na kotouče, odkládací tyče pro naložení kotoučů, pojezdy i vodící tyče nerezové, kladky uloženy v kuličkových ložiscích, masivní kontrukce stroje.

 

 
Nejefektivnější cvičení pro přední stranu stehen, polohovatelná opěrka, pojezdy i vodící tyče nerezové, kladky uloženy v kuličkových ložiscích, masivní kontrukce stroje.
 
 
 
 
Maximálně efektivní cvičení pro zadní část stehen v leže, masivní rámová kontrukce, nastavitelná poloha válce na nohy, kladky uloženy v kuličkových ložiscích,  pojezdy i vodící tyče nerezové.
 
 
 
 
Multifunkční stroj se speciálně vedenou činkou pro izolované procvičení označených svalových skupin, přední část deltového svalu, pohyblivá tyč (osa), možná aretace v libovolné výšce, kladky uloženy v kuličkových ložiscích, masivní konstrukce stroje.
 
 
 
 
Ideální cvičení pro svalstvo zad s maximální kontrakcí a protažením, polohovatelná sedačka, pohyblivá páka dopomoci, kladky uloženy v kuličkových ložiscích, masivní kontrukce stroje.
 
 
 
 
Základní cvičení pro střední a spodní partii zádového svalstva.
 
 
 
 
Nejefektivnější cvik pro biceps jednoruč s nastavitelnými madly s biomechanickou ledvinou, polohovatelná sedačka, kladky uloženy v kuličkových ložiscích, masivní konstrukce stroje.
 
 
 
 
Efektní procvičení ramen s laterálním úhlem pohybu, masivní konstrukce stroje.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Multifunkční kladkový stroj pro izolované procvičení označených svalových skupin.
 
 
 
 
 
 
Vysoce izolované procvičení střední partie zádového svalstva v sedě, nastavitelná sedačka i opěrka, masivní profil hranatého rámu, spolehlivá funkčnost, pojezdy i vodící tyče nerezové, kladky uloženy v kuličkových ložiscích.
 
 
 
 
Nejefektivnější stroj na procvičení břišních svalů, nastavitelná poloha válce, masivní rámová konstrukce stroje, pojezdy i vodící tyče nerezové, kladky uloženy v kuličkových ložiscích.
 
 
 
 
Profesionální posilovací lavice, masivní konstrukce, vyrobena se širokou základnou pro vyšší bezpečnost, polohovatelné odkládací vidlice na olympijskou činku (OL tyč).
 
 
 
Profesionální posilovací lavice, masivní konstrukce, nastavitelná výška válce, vyrobena se širokou základnou pro vyšší bezpečnost.
 
 
 
 
 
Speciální produkt pro trénink ramen a paží. Při tomto v sedě prováděném cvičení jsou uchopeny dvě nezávisle na sobě pohybující se páky a paže jsou vedeny určenou dráhou stroje a natahovány směrem vzhůru. Odpor je tvořen balíčkem se závažím, kterým lze nastavit vlastní váhu pro všechny typy uživatelů
 
 
 
 
 
OL tyč, nakládací činka na ramena, bicepsová činka, TZ tyč, RZ tyč, adapter - široký záda, adapter - kruhový záda, adapter - triceps rovný, adapter - triceps lomený, adapter - úzký záda, adapter - protisměrné kladky, adapter - pásek, adapter - triceps provazový.
 
 
 
   
 
  • běhacími pásy
  • rotopedy
  • crossovými trenažéry firmy Star Trac
  • multifunkčními měřiči tlaku, výšky, váhy, tuku v těle atd.


Pokud jdete do Fitness poprvé doporučujeme:

  • savé oblečení
  • sportovní obuv
  • ručník na utírání potu (též k dispozici ve sportcentru ZDARMA)

 

Neváhejte a přijďte si zacvičit do sportcentra FACTORY

Zpět

Sportcentrum Factory