Otevírací doba  

Po         09:00 -  21:00
Út          09
:00 -  21:00
St          09:00 -  21:00
Čt          09:00 -  21:00
Pá         09:00 -  21:00
So         10:00 - 17:00
Ne         10:00 -  17:00

 

Rezervace a dotazy:

mob.: +420 722 53 53 53

mail:  info@sportcentrumfactory.cz

staňte se fanouškem

 sledujte náš instagram
 

TRX

TRX (zkratka pro „Training Resistance Exercise“) je závěsný systém, pracující se dvěma pevnými popruhy. Cvičení na TRX je vhodné pro každého, protože zátěž lze individuálně volit a přesně přizpůsobit konkrétním potřebám. Při tréninku pracujete pouze s vlastním tělem - jedná se o tzv. funkční trénink. Cvičením na TRX získáváte sílu, vytrvalost, flexibilitu, stabilitu. Při tréninku procvičíte svalstvo celého těla, zlepšíte práci kardiovaskulárního systému, uvolníte přetěžované svalové partie.

 

 

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Závěsný systém TRX byl původně vytvořen americkým námořnictvem pro tréninky mimo základnu,  kde bylo nezbytné vymyslet cvičení na minimálním prostoru bez činek a strojů a přitom procvičit celé tělo.

V současné době je toto cvičební nářadí plně využíváno ve sportovních centrech i mimo ně při outdoorových aktivitách. Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce.

 

 

S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, intenzitu lze zvyšovat změnou úhlu Vašeho těla oproti závěsnému bodu.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, avšak opak je pravdou. Kromě hmotnosti těla a gravitace TRX využívá prvky nestability pro posílení svalů stabilizačního systému. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

TRX® Suspension training je pozvánkou pro ty, kteří hledají novou motivaci, výzvu nebo pestrou, zábavnou formu cvičení pro zlepšení kondice či chtějí poměřit své dovednosti, schopnosti v tréninkové skupině.

Cvičení na TRX splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku.

Zpět

Sportcentrum Factory