Otevírací doba

Po         09:00 -  21:00
Út          
09:00 -  21:00
St          09:00 -  21:00
Čt          09:00 -  21:00
Pá         09:00 -  21:00
So          ZAVŘENO
Ne         10:00 - 17:00

 

 

Rezervace a dotazy:

mob.: +420 722 53 53 53

mail:  info@sportcentrumfactory.cz

staňte se fanouškem

 sledujte náš instagram
 

Alpinning

alpinningSprávný krok k dokonalé postavě.....ALPINNING

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech (ALPITRACK), při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti, neboť vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, kterým je chůze.

ALPINNING™ je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Jedná se o koordinovanou sérii pohybů zapojující svaly, které stabilizují tělo a zlepšují kardiovaskulární systém těla.

ALPINNING™ disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Trenažér ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií. S ALPININGEM tak máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

Díky nastavitelnému sklonu trenažéru ALPITRACK v různých polohách je možné simulovat chůzi jak po rovině, tak do prudkého kopce, kdy je po celou dobu možné ještě měnit též zátěž pomocí brzdného systému a prožít tak zážitek podobající se skutečnému zatížení při chůzi v přírodě.

ALPINNING™ smí nabízet pouze autorizovaná centra, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí ALPINNING™. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního programu.

ALPINNING SLOW - probíhá v pomalejším tempu, vhodný pro zašátečníky, maminky po porodu, pro osoby v rekonvalescenci a s nadváhou

Podpora zdravého životního stylu, nová motivace, nová energie, nová filosofie, nové skupinové cvičení.

www.alpinning.cz

 

Zpět

Sportcentrum Factory